Tuesday, February 21, 2006

Pole ammu kirjutanud

Tere, ma pole ammu kirjutanud ja seepärast jutustan, mis oli selle aja jooksul juhtunud. Pühapäeval käisin liisit külastamas, sest ta on haige ning viisin talle õpikud. Ta ema mind kiitis, et mõtlen liisi peale. See oli tore, sest on heameel, kui sõbrannate vanemad arvavad sinust hästi! Kes pole minuga nõus?? Aga muidu pühapäeval ma ei teinud midagi. AH ei, valetan ma tegin sõbrannatele vöösi.
Esmaspäeval läksin kooli. Liisit ikka polnud koolis. Ja ma jälle istusin Kristellega. Temaga sai palju nalja nagu ka täna! Aga muidugi ilma Liisita on natuke igav ja selline tunne, et midagi on puudu!
Täna on teisipäev ja meil jälle oli peotants. OIHHH kuidas ma ikka väsisin tema pärast!!! Partneritega oli kõik kooras, sest saime hakkama. Ainult Taivoga hakkasime millegi pärast naerma ja ei saanud peatuda. Õpetaja riidles meie peale, kuid see meid millegi pärast ei peatanud. Me narsime nii, et kättega kõhust hoidsime!
Kokkuvõtes olid möödunud päevad lahedad. Nii et elame kyll kõik õnnetused läbi, mis ette tulevad, sest meie sõprus ja julgus aitab meid kõikjal!
Teile palve, ärge kunagi ehmatage ja pabistage, sest kõik see halb värk läheb mööda! Olge julged ja sõbralikud, seejuures abivalmis!

Saturday, February 18, 2006

VUHH

Täna on 18 veebr. Minu isal on täna sünnipäev aga pidasime seda eile. Tele ülesanne arvake ära mitme aastane ta nüüd on, kui ta sündis koera aastal ja iga koera aasta on 12 aasta järel. Minu isa ei ole 12-aastane, ta ei ole 24-aastane ta ei ole ka 48 aastane mitme aastane ta siis on? Veel vihje ta ei ole üle 52- aastane! Tänane päev ei ole eriti lõbus. Istun vanaema juures ja kirjutan bloggerit. Ema paneb juba riidesse ja kutsub ka mind! HEAD AEGA!!

Friday, February 17, 2006

OOOOhhh...Täna on reede. Liisi puudus täna koolist ja seepärast istusin täna Kristellega. Matemaatika ajal aga ikka pidime eraldi istuma, sest meie mõlemi kontrolltööd olid A-pool. Eesti keele tegi õpetaja klassijuhatajatunniks. Me istusime ja panime kirja hinded mis meil olid veerandi jooksul. Kui kellegil mingi hinne puudus pani ta seda päevikusse. Seejärel pani õpetaja oma allkirja.
Täna oli meil silmaringi arendamise klubi. Veel oli täna peotants. Ma tantsisin täna Aivoga. Tema siiamaani pole ühtegi sammu selgeks õppinud. Õpetaja räägib, et mees on paari juht. Kui täna Aivoga tantsisin tema seal puterdas midagi . Mina aga tema järel!! Küll see oli naljakas! Aga temal vist ei olnud üldsegi. Muidu täna oli lahe päev!!

Thursday, February 16, 2006

Heeheh!See on minu isa. Ma pildistasin teda rannas(kui ta ei näinud). Aga pärast, kui ta nägi, et ma pildistan hakkas mind riidlema! Lihtsalt talle ei meeldi kui teda pildistatakse.

Wednesday, February 15, 2006HEHEEE! See oli niisama istusin õe toas ja tuli mind pildistas !

JEEEE!

Lõpuks ometi!
Lõpuks ometi on mu ajaveeb sees! Enne ta ei läinud sisse, aga nüüd järsku tuli!!!
Õpetaja Ingrid, nüüd on kõik korras ja ma saan nüüd teha koduseid töid siin!!!

Monday, February 13, 2006See olen mina etlemis konkursil. Kui mind pildistati läks korraks meelest(kuigi ikka rääkisin edasi) =)))

Hi!

Tere mina olen Dorotheja Kutsinskaja. Täna tegin endale ajaveebi. Homme on sõbrapäev. Selle pärast tegin terve nädalavahetust kaarte ja kingitusi.
Täna sajab lund kehalises ma käisime mäele suustamas. Lõpuks ometi tuli mul välja suusasamm.
See on minu teine ajaveeb, sest esimene ei läinud sisse.
Sõbrapäev on mu lemmik päev. Siin on ka jutuke minu sõprusest.

Mis on sõprus

Hea sõber on see, kes oskab saladusi hoida ja sinu muresid välja kuulata ja anda nõu. Hea sõber arvestab sinuga ja on abivalmis. Kombel hea sõber on aus ja ei reeda sind mitte kunagi. Halb sõber ei ole see, kes ainult ühte nendest täita ei saa peale reetmist. Halb sõber on see, kes ei ole sinuga aus ja ei abista sind, kui tal on võimalus.
Minu sõbrad on kõik minu klassikaaslased, kuid pärissõbrad on Elisabeth, Catherine-Cordelia, Alina, Lauretta, Kristelle,Mariliis, Maarja-Liisa. Väljaspool kooli mul ei ole sõpru. Alinaga olen sõber esimesest klassist. Elisabethiga ja Catherine-Cordeliaga olen viimast aastat lasteaias olnud juba sõber. Ülejäänutega samuti olen sõber esimesest klassist. Nendega olen sõber, sest nendel on omadised, mida olen juba loetlenud. Ma arvan, et olen hea sõber. Ma ei reeda, hoian saladusi, olen aus ja arvestan oma sõpradega. Vahel kipun kamandama, kuid katsun end ikka talitseda, kui seda väga tahan.
Sõbrapäev on mu lemmik päev aastas, isegi parem kui sünnipäev ja uus aasta.Nii mõnu on vahel kirjutada ja mõelda, missugused on su sõbrad.