Wednesday, March 29, 2006

Mitu uudist korraga!!
1.Konkurssi võitjad selgusid!

Need on Elisabath nimega

 • Viktoria- Emilie

Ja Mai- Brit nimedega

 • Margot
 • Liisbeth
 • Marion
 • Ella
 • Agnesse

2.Elisabethil on homme sünnipäev!!!

Kuna ma tean, mida võiks talle sünnale kinkida panen see kõik siia kirja!

 • Fotoraame
 • Küünelakke (heledaid)
 • Raamatuid
 • Kleepse
 • Märkmiku
 • Arvutimänge
 • Ilusaid ehteid

Tuesday, March 28, 2006

http://www.hoiuraamatukogu.ee/main.php?lang=est
Kui soovite Eesti Hoiuraamatukoguga tutvuda,klikige lingile!
Ma lihtsalt otsisin selle üles, et äkki keegi tunneb huvi selle vastu, kuna me ju lähme sinna.

Palun soovitage mulle raamatuid, mida võiks lugeda.
Mulle meeldivad raamatud, mis on kohe algusest põnevad. Muidu mõned nagu"Pool koera" on 7. peatükini nii igavad, et lausa lugedes jääd raamatu kohal magama.
Paluks veel raamatu soovitades kirjda juurde selle autorit!

OLGE TUBLID LUGEJAD, RAAMATUD ON PAREM, KUI FILM(pidage seda meeles) !!!

Monday, March 27, 2006

MÄNGUD

NB!!!!!!!!Kõige pealt kui te seda lugema hakate palun minge hääletage teie lemmiknime eest see on siin natuke allpool. Mul on vaja konkurssi lõpetada.

http://www.hot.ee/pentium/java.htm
Need kellel on tõmmatud JAVA, palun see on teie jaoks.

http://mangukoobas.lahendus.ee/

Need kellel on ükskõik missugune programm tõmmatud. See on teie jaoks.

http://portal.kreisi.com/mangukogu.html

Täitsa niisma mängud.=)

http://pers.ru/
Teate see on küll vene keeles, aga seal on küllalt lahedad mängud.Kui te ei saa aru kuidas kasutada siis vajutage mingi linkidest, mis on seal vasakul ääres (sinisega kirjutatud). Ainult ärge vajutage viimast.Seal on viirused. :) (Ma lihtsalt hoiatasin)

Nii see on ära kirjutatud. Ma arvan, et teile meeldivad need mängud mis seal on. Aga nüüd ma paluks teid kirjutada, mis on teie lemmikmäng..JA kirjutage mis leheküljel see on.Suure huviga neid mängiksin!

Tuesday, March 21, 2006

Tu-turu-tuuuu

NII konkurss lõppes!!!!!
Kõige pealt seletan teile hääletamise reeglid. 1.Oma pakutud nime eest ei või hääletada. 2.Ühele nimele ei või anda korraga mitu punkti.
Niisiis hindamine käib nii: Teil on käes neli punkti. Te annate need neli punkti neljale nimele, mis teiele kõige rohkem meeldivad . Veel üks reegel : kõik neli punkti andke ära.

NIMED:
pakkuja, nimi
CATHERINE- CORDELIA: Catherine- Cordelia,
Elisabeth, Dorotheja
GERRITH: Kristelle
ELISABETH: Viktoria- Emilie
KRISTELLE: Gerli- Liis
MAI- BRIT: Mare, Marion, Margot, Liisbeth,
Triinu, Ella, Liia, Silvia, Eda,
Agnesse, Viivika
ELNARA: Gena-Miia,Aureelia
Gertu,Mertu,Garfel


Tuesday, March 14, 2006

Nooo nii Kas olete valmis?

Kas olete valmis suureks auhinna loosimiseks? Loomulikult olete!Loosimine käib siis nii: Te peate kirjutama Väga Ilusa tügrukunime. See nimi peab olema koutavalt ilus ja ma valingi teid võitjaks. Teate mulle meeldivad lihtsad nimed nt Niina või Laada. Aga mõnikord meeldivad ka pikad ja võõrad nt Margarette. NB! Neid nimesi mida ma kirjutasin pakuda ei või. Teate meie klassis on olemas ka väga ilusad nimed. Te võite nime ka ise väja mõelda! Ootan vastuseid.
LOOMULIKULT VÕITJALE AUHIND!!!!

Thursday, March 09, 2006

väsinud!

Neljapäev on kõige raskem päev nädalas, sest ma olen kella kuueni hõivatud. See on päris väsitav!Alguses on viis tundi, seejärel mudilaskoor, siis tüdrukute trenn ja lõpuks inglise keel.Meil klassis hakkasid popiks kleepsud. Kõik lausa läksid hulluks! Ma sain väga palju vahetadaneid. Ma sain ühe nädalaga ühe albumi täis!Päris lahe, eks? Ma nii tahan magada, aga pean veel koduseid töid tegema. Õnneks pole hommseks palju õppida.

Wednesday, March 08, 2006

Kirjadus Inglise keeles

MY FAVOURITE SEASON


My favourite season is winter. The winter months are December, January and February. In winter it is snowy, cold and frosty.There is snow everywhere. I can make a snowman. I can ski and skate. I like to skate. I like singing Christmas songs. I enjoy playing snowballs.I can´t ride a bike in winter.But my uncle can.My mother hates winter. I don´t understand her.

Thursday, March 02, 2006

:))

Noo nii võitja selgus!! Sander arvas ära mitme aastane on mu isa. Minu isa on 36. AUHINNAKS saab ta tahvli sokolaadi ja kaks väikest kalendrit koeraga või kassiga kuidas ta ise tahab. Sandrit palun teha valikut, aga kui Sander seda ei tee kingin talle suvaliselt. TUBLI!

TERE! Mina olen haigeks jäänud ja jäin täna koju. Kõik tüdrukud kellele pidin tegema vöö, käevõru või peapael palun vabandust, esmaspäevaks on kõik valmis ärge muretsege.
Kodus on väga igav. Kooli läheksin heameelega! Ahh jaa SANDERsinu auhind on sinu käes juba esmaspäeval. Ja LIISIT palun et ta tooks koolist, minu sahtlist raamatut "VEEL ÜKS LOTTE". Suured tänud! Ja veel oleks hea, kui keegi kirjutaks kommentaaridesse, mis on õppida homseks ja esmaspäevaks. Liisi, kas sa võiksid veel võta mõned õpikud kaasa kui miski on minu sahtlis aga sellest on midagi õppida. SUURED TÄNUD, ütlen parem kohe!!