Saturday, April 29, 2006

Tervist!!


Tere.
Täna on Laupäev 29.04.
Täna, kui ärkasin läksin end pesema, siis sõin ja seejärel tegime (ema, õde, mina) suurtpuhastust. Oih ma olin väsinud!
Kui oli suur puhastus tehtud helistasin Liisile, et teda kutsuda õue, aga ta oli just õuest tulnuda ja ta tahtis puhata ja süüa. Ta lubas helistada tunni aja pärast.
Siis, aga pidime vanaema juurde minema. Midagi ema talle seal tõi. Mingit ravimit. Me istusime ta juures tunnikest. Kui jõudsime koju kutsus mind õue Katriin. Me läksime õue ja kutsusime Liisit ka, aga Liisi ei saanud õue.
Hiljem me väsisime jalutamast ning läksime koju. Kodus tulid meile külalised ja praegugi nad siin istuvad, aga mina kirjutan bloggerit. Ja kõik vist tänasest päevast! Head aega!

Thursday, April 27, 2006

Uudiseid ja 27.04.2006

Algusest ma ütlen uudiseid.

Võitjaks tuli Liisi, sest ta oli ainuke, kes sai aru, kuidas pidi tegema. Elnara ka sai aru, aga see kahekõne oli nii Liisi omaga sarnane. Auhinna annan esmaspäeval.

27.04
Koolist:
Täna oli koolis 28 õpilast.
Loodusõpetuses oli kontrolltöö. Ei tea kuidas läks:(.
Kehalises oli orienteerumismäng. Oli pnev meie saime teise koha. esimese koha sai võistkond, mis koostis vabastatud inimestest. Huvitav asi vabastatud, aga esimene koht. Väga tublid, et saavutasid nii hea koha vabastatuna.
Eesti keeles me tegime pildikollaži, aga veel ei jõudnud lõpetada.
Matemaatikas tegime ülevaade kontrolltööst. Me tegime kontolltööd eile ning ma sain nelja.
Muusikas laulsime.
Liiklustestis sai esikoha Kristelle. Õnnitlen teda!!!
Mudilaskooris mängisime natuke ringmänge ja seejärel laulsime.
Tüdrukutetrennis ei saand õpetaja kohale tulla. Aga me saime üksi ilusti hakkama. Tegime ringjoonel soojendus- ja venitusharjutusi, tegime võidujooksu, 60 meetri jooksu ja siis mängisime rahvastepalli.
Lihtsalt päevast:
Tänane ilm oli väga soe tüdrukutetrennis mängisime ainult T-särkides. Täna oli väga raske päev, kuna oli palju ringe.
Tänasest päevast vist kõik. Ilusat nädalavahetust soovin kohe , sest äkki homme ma ei tule ajaveebi! Head aega!!!

Wednesday, April 26, 2006

Tere! Ma ei ole ammu kirjutanud, sest mu modem läks katki.
Täna ma sain seitse viite aga kaks nendest olid miinustega.
Klassist puudus minu meelest ainult Mai-Brit.
Täna meil oli mälumäng. Meie saime esimese koha. Se mälumäng oli kerge.
Täna eesti keeles juhtus meile Liisiga arusaamatu asi. Kui anti tagasi meie tööd, oli töödel kirjas : "ühesugused vead". Meil Liisiga olid samad vead ja seekord õpetaja ei uskunud, et kumbki meist ei ole maha kirjutanud. Pole viga igastahes mina tean, et ma ei ole maha kirjutanud ja Liisit usun, et tema ka ei ole maha kirjutanud. Vot nii.
Matemaatikas oli täna kontrolltöö. Natuke raske oli ausalt öeldes. Ma tegin töö ära ainult ühe tehtega pusisin nii, et hirmus. Lõpuks sain vastuse kätte, tegin kontrolli, et kindel värk oleks ja oligi töö tehtud. Ainult lisaülesanne oli raske ei saanud sellega hakkama.
Inglise keeles kutsuti mind lauseid tõlkima sain 5-. Töö oli 5 ja luuletus, mis jäi tänaseks pähe ka 5.
Ah jaa kehalises ka sain viie, aga vist kaks viite. Põlvetõstejooks ja sääretõstejooks. Ma ei tea , kas ta pani kokku hinnet või eraldi. Minu meelest ikka eraldi.
Täna oli hea päev!

Monday, April 10, 2006

10.04.2006

Tere!
Täna ma ei läinud kooli, sest olen haige. Kahjuks juhtus nii, et ma ei saanud teha inglise keele lisatööd, sest pääsesin voodist alles praegu (kell 14:33).
Eile, üleeile ja reedel oli mul palavik 38. Täna aga on veel 37,7. Eile hommikul oli 38,8. Teate, mis kõige õudsam, see on viirus. Selline, et on koguaeg kõrge palavik, aga tunned ennast hästi nagu sul ei olekski midagi.
Mul on veel köha (kurk väga valutab) , nohu ja veel huuled on nii katki, et ma istusin salvrätikuga, et verd peatada.
Homme tuleb arst. Nagu te saite aru kooli ma homme ei lähe. Teate, mis veel, mul huuled kleepuvad kokku, nii et ma neid lahti tõmmata ei saa.
Hea, kui keegi ütleks õpimist. Loodan, et varsti olen koolis. Väga kahju, et ma ei lähe hoiuraamatukokku.
Head aega. Olge kõik terved.

Wednesday, April 05, 2006

KOLMAPÄEV


Tere! Täna oli tavaline päev, aga ka väga palju naljakaid asju oli. Näiteks kehalises köietõmmet tegime kuus inimest igal poolel. Kui õpetajaütles "START" köis läks KATKI ja kõik inimesed, kes olid valmis juba tõmbama lendasid ülesse ja maandudes said väga valusasti vastu tagumiku. Kõige õudsam, et nende inimeste seas olin ka mina.
Täna puudus koolist 7 inimest vist. Need olid Liisi, Lauretta, Tanel, Marek, Alina, Chris ja Greete.
Täna oli veel malümäng. Esimest kohta said kaks võistkonda. See, kus olin mina ja see võistkond, kus oli Katriin. Muidu, kes olid veel Katriini võistkonnas ma ei tea, aga meie võistkonda kuulusid veel Sander, kes väga osavasti oskas küsimustele vastata ja veel oli Aivo.
Ja tänaseks ma arvan et kõik. Head aega!!!

Monday, April 03, 2006

Konkurs tüdrukutele!!


Nii tüdrukud teie ülesanne on pakuda kõike vahvemat kahekõnet. Seda kahekõnet peab alustama Notsu, siis peab ütlema midagi Puhh, siis jälle Notsu ja jälle Puhh. Tähendab igaüks peab ütlema kaks fraasi. Ja veel Kui midagi räägivad peab olema üks lause Näiteks:
Notsu: Vaata Puhh lumi!
Puhh:Jee, hakkame lumesõda mängima!
Notsu:Kõigepealt peame panema õigesti riidesse.
Puhh:Aga kust me seda võtame?
See ei ole eriti vahva. Ma lihtslt ei tahtnud mõtet kellegilt ära võta seepärast kirjutasin niisama, kuidas nad räägivad.
Võitja valin mina ise.PALUN OSALEGE!!!!!

Minu tavaline päev

Täna on 3. aprill. Täna puudusid Liisi, Fredy, Mai-Brit, Greete, Alina, Mihkelja keegi vist veel ma ei mäleta. Liisi oli täna haige ja seepärast istusin täna Laurettaga.
Käisime "Nukufilmis". Lahe oli, mulle meeldis.Seal näidati ja seletati, kuidas tehakse nukufilme. Ma sain väga palju teada.
Lõunaks või lunchiks nagu sda mõned nimetavad anti meile tatraputru kastega, porgandi salat, mahl ja leib. Maitsev oli.
Tänases päevas ei olnud halba ainult et Janek nukufilmis trügis ja kui midagi näidati ronis esimeseks. Täna oli hea päev
MULLE SEE VÄGA MEELDIS!!!!